Discourse için önerilen e-posta sağlayıcıları

Özel bir e-posta hizmeti kullanmanızı şiddetle öneririz. E-posta sunucusu kurulumu ve bakımı, deneyimli sistem yöneticileri için bile çok zordur ve gerekli karmaşık e-posta kurulumunun herhangi bir bölümünü yanlış yapmak, e-postanızın teslim edilmeyeceği veya daha da kötüsü, düzensiz bir şekilde iletilmeyeceği anlamına gelir.

Aşağıdakiler, Discourse ile çalıştığı bilinen e-posta hizmeti sağlayıcıları için şablon yapılandırmalarıdır.

Fiyat bilgileri güncelliğini yitirmiş olabilir.

Lütfen herhangi bir e-posta sağlayıcısında alt etki alanını doğrulamanız ve kullanmanız gerektiğini unutmayın, ör. “discourse.example.com”. Yalnızca etki alanını doğrularsanız, ör. example.com, posta doğru yapılandırılmayacak.

Yükleme kılavuzuna göre “./discourse-setup” tarafından istendiğinde bu değerleri girin . Mevcut e-posta hizmetini değiştirmek için ./discourse-setup komutunu da çalıştırın (bu, yeniden oluşturulurken forumu birkaç dakikalığına çevrimdışı duruma getirecektir).

Mailgun — 3 aylık denemede ayda 5 bin e-posta

  • Her zaman belli bir gönderime kadar ücretsiz, kart bilgisi girmeniz gerekir. Son zamanlar üyeliklerin e-postaya gelen mesaj ile onaylanmama sorunu var. Üyelikte support bölümünden bunu bildirdiğinizde hesabı onaylıyorlar.

SendPulse — Aylık 12 bin e-posta

  • Ücretsiz, kart bilgisi girmeniz gerekmez. Başvuru formunu doldurduktan sonra onay sürecine girer.

Kaynak: discourse/INSTALL-email.md at main · discourse/discourse · GitHub