Discourse da farklı olan nedir?

Discourse, her yerde bulunan akıllı telefonlar, tabletler, Facebook ve Twitter dünyasında modern bir İnternet tartışma forumunun bugün nasıl olması gerektiğini yeniden tasavvur etme girişimidir.

Otomatik moderasyon.

Güven sistemimiz, topluluğun kendisini trollerden, kötü aktörlerden ve spam göndericilerden korumak için doğal bir bağışıklık sistemi oluşturması anlamına gelir ve en ilgili forum üyeleri, topluluklarının yönetimine yardımcı olabilir. Olumlu davranışlar beğeniler ve rozetler aracılığıyla teşvik edilir.

Ödün vermeden açık kaynak.

Discourse’ın yalnızca bir sürümü vardır – açık kaynak sürümü. Daha iyi veya daha eksiksiz özelliklere sahip süper gizli özel ücretli ticari sürüm yoktur. Discourse %100 açık kaynak kodlu bir forum yazılımı olduğu için artık ve sonsuza kadar bize ait olduğu kadar size de aittir.

Çoğu topluluğun isteyeceği her şey vardır; Harika bir deneyime sahip olmak için dev bir karmaşık eklenti koleksiyonu gerekli olmamalıdır.

Basit. Modern. Eğlence.

Discourse, tüm karmaşıklığı ortadan kaldırır ve katılımınıza bağlı olarak en çok önem verdiğiniz konuşmaları - yalnızca temel şeyleri ekrana getirir.

Bir sosyal web sitesinden beklediğiniz tüm modern olanaklar Discourse’da mevcuttur. Birinden @name ile bahsedin. Bir bağlantı veya resim yapıştırın ve sizin adınıza harika hale getirin. Cevapların ve konuların basit alıntılanması ve bağlanması. Nerede olursanız olun, çevrimiçi veya e-posta yoluyla yanıt verin.